четвер, 16 грудня 2021 р.

Від Миколая до Різдва

 У веселій і невимушеній атмосфері сьогодні у бібліотеці-філіалі № 3 готувалися до новорічно-різдвяних свят. У переддень дня Святого Миколая наймолодші читачі бібліотеки розважаючись вчилися виготовляти новорічні прикраси у ході етнографічно-інтерактивного заходу. У першій його частині познайомилися з особливостями святкування грудневих і січневих свят на Полтавщині, послухали цікаву розповідь про доброго Святого. У другій – виконали цікаві завдання такі, як: «Сніжинка», «Що це?», «Карооке на Миколая», «Склади слово», переглянули мультфільм про Святого Миколая та відгадали по ньому «Відеозавдання».
 

 Третя ж частина – «Творча майстерня» - виявилася розминкою для пальців рук, які вміло виготовляли нитяних ангелів. Трішки терпіння, наполегливості і чудо-іграшка прикрасить новорічну красуню в оселях маленьких читачів бібліотеки.
Передноворічна зустріч проходила у рамках музейно-педагогічної програми «Етнографічні студії з Полтавським краєзнавчим». Майстер-клас з виготовлення різдвяної іграшки для четверокласників провела Марія Пісцова, завідувачка відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею ім. В. Кричевського.

 


 


 

 

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар