Поспішайте прочитати

Якщо вам погано, якщо поганий настрій або ви впали в депресію, то ми знаємо вирішення! Беріть і читайте будь-яку книгу Джеремі Стронга. Це дійсно той автор, який піднімає настрій і витягує з найглибшої ями смутку. 
І не дивуйтесь, якщо по сусідству з вами оселяться справжні пірати! Адже далеко не кожен пірат любить море. Серед них є такі, що води на дух не переносять, зате обожнюють затишні помешкання, в яких можна не лише чудово облаштувати піратський корабель, але й відшукати скарби!

У захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива...
Це друге — доповнене новими детективними розділами видання талановитого молодого українського письменника.
Для обережного читання (щоб не надірватися від сміху).

Всеволод Нестайко - один з найулюбленіших дитячих письменників, чиї  твори зростили не одне покоління та увійшли в золотий фонд дитячої літератури. Саме такий твір ропонуємо вашій увазі - карколомні пригоди й чарівні перетворення, загадкові зникнення й несподівані з’яви, сміх, веселощі, сльози, розпач — все це химерно переплелося в іскрометних і вигадливих повістях-казках Всеволода Нестайка.

«Провина зірок» - книга для підлітків, написана американським романістом Джоном Гріном, на сьогодні - екранізована і є світовим бестселером. Історія, описана на сторінках книги, зворушлива і правдива. Вона показує життя як воно є - зі стражданням і коханням, біллю і щастям, які у реальності чомусь завжи сусідять.

До вашої уваги другий роман з циклу «Зворотний бік» гранд-пані слов’янського фентезі Дари Корній.
Разом зі своїм батьком темним безсмертним Стрибогом Мальва перейшла до світу темних. Її наставниця Птаха свідомо пішла на цей учинок, адже вважає, що Мальва сама повинна зробити вибір: на чиїй стороні їй залишитися. Могутність дівчини зростає день у день, а знання – щогодини, та невдовзі вона дізнається про зворотний бік темряви… То чию сторону врешті-решт обере Мальва, адже від цього залежить майбутнє, і не лише її?У селі все про всіх знають. Нічого не приховаєш. Тим більше – палку пристрасть дівчини-школярки Катерини до одруженого чоловіка Романа, батька її однокласника Олександра. Але невдовзі хлопець гине. У його трагічній смерті звинувачують Катю. Дівчина страждає. Та біда одна не ходить... Куди подітися засудженій громадою, наляканій та самотній Каті? Чим завершаться поневіряння нової Лоліти? Чи знайде вона своє щастя? Чи вистоїть під жорстокими ударами долі? Всевишній знає правду і не покине невинну душу на поталу юрбі. Все це ви знайдете на сторінках захоплюючого  роману Люко Дашвар «Село не люди».

Немає коментарів:

Дописати коментар