четвер, 29 травня 2025 р.

Мрії на крилах

 Творчі діти – успішна нація! Ні для кого не секрет, що наш Полтавський край дуже багатий на обдарованих дітей. В майбутньому це - інтелектуальна еліта, гордість, честь України, її світовий авторитет. Їхні таланти різноманітні, вражаючі, унікальні… І наше завдання полягає в тому, щоб дбайливо плекати їх починаючи з найменших літ. 

 Саме таких творчих дітей і виховує ГО «ABIS -  школа інтелектуального розвитку» при Полтавському міському центрі позашкільної освіти. До Дня захисту дітей у бібліотеці-філії № 3 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ ABIS представила чудову виставку художніх творів своїх вихованців, учнів Ліцею № 2 «Подільський» і нагородила її учасників подяками.

 За словами керівника школи Сербіної Марини Анатоліївни на створення чудових «крилатих» робіт представлених на виставці «Мрії на крилах» надихнули казкові події: метелики вирішили навчити літати тваринок: вовчика, ведмедя, котика, собачку, жабеня і мишку. Їхні ніжні, прозорі крильця торкалися шерсті, лапок та мордочок і тварини відчували незвичайну легкість та бажання летіти.

 Крила – символ мрії і свободи, символ віри в диво. Кожна тварина отримала крильця – бо мала свою особливу мрію. Білий ведмідь Решетник Єви мріяв побачити північне сяйво з висоти пташиного польоту і покататися на веселці, ведмідь  - Гриненко Максима гарно малювати і стати відомим художником, ведмедик Мілани Ткаченко - літати на зірочках. Про солодкий чай були мрії у ведмедя Юденко Євгенії, милуватися метеликами любила ведмедиця Каті Ольховської, а весь час ласувати цукерками ведмедики Емілії Полякової-Лагоди та Сніжко Марії. Солодкоїжкою виявився і величезний шоколадний песик Удовиченко Злати. Мрії чарівної мишки з незвичайної краси крильцями Аріни Шестопал, жабки-модниці Дмитренко Єлизавети та зіркової ведмедички Нікіфорової Дарини були про незвичайно красивий одяг. 

 Звісно, що у всіх, хто має великі мрії – вони здійсняться, лише варто за них поборотися.

 Колектив бібліотеки та її відвідувачі дякують всім дітям учасникам презентації та їх творчим наставникам Сербіній Марині Анатоліївні та Іванні Петлі за унікальні роботи, що додають настрою, роблять світ яскравішим.

 Бажаємо щоб натхнення ніколи не залишало вас, а ваші крилаті мрії здійснювались!





 

Немає коментарів:

Дописати коментар