понеділок, 31 серпня 2020 р.

Дзвоником першим їх школа вітає  Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. 
   Офіційно за даними проекту DilovaMova.com, як державне свято і пам’ятний день, День знань був затверджений в СРСР ще з 1980-го року, Указом Президії Верховної Ради Радянського Союзу № 3018-X від 1-го листопада 1980-го року «Про святкові і пам’ятні дні ". 
   З утворенням нових незалежних держав, 1-е вересня - День знань, враховуючи його важливість і актуальність для наступних поколінь, був збережений і закріплений додатковими указами та постановами відповідних законодавств переважної більшості цих суверенних держав.
   Це завжди був робочий і навчальний день, коли в школах починаючи новий навчальний рік, проводяться урочисті лінійки і всілякі святкові заходи, на яких особлива увага приділяється звичайно ж першокласникам, тим хто вперше сідає за шкільну парту. Для решти учнів і студентів цей день також наповнений різноманітними святковими заходами. Першим уроком у шкільних навчальних закладах проводять Урок Миру, потім уроки тривають по звичайним розкладам, але як правило з особливою лояльністю з боку викладацького складу.
   Для учнів всіх середніх спеціальних і вищих навчальних закладів, особливо для першокурсників проводяться урочисті збори та інші святкові заходи, що підкреслюють особливу важливість освіти і вибраного ними шляху оволодіння і підвищення своїх майбутніх професійних навичок.яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
   1-го вересня звучать привітання на адресу учнів і викладачів, це день квітів та листівок, це свято, яке не обходять своєю увагою керівники міст і районів, адміністрації самих різних рангів. Це певний підсумок величезної підготовчої роботи.
    А ви знали, що не у всіх країнах навчальний рік починається 1 вересня? Наприклад, японці йдуть в школу в квітні, а закінчують в березні на наступний рік.
   В Америці і зовсім немає чітко встановленої дати початку шкільного навчання. Кожен освітній округ сам для себе вибирає дату. Десь починають навчання в липні, серпні або у вересні.
   Австралійські діти відправляються в школу в лютому, а в Німеччині — в жовтні.
   Особливо важливе це свято для першокласників. Красиві дівчата з бантиками, хлопці — в краватках, з величезними букетами квітів і портфелями йдуть «гризти граніт науки». Але перед тим, як почати вчитися, їм доведеться вистояти на шкільній лінійці. Саме з неї і починається шлях школяра!
   Саме на лінійці можна зафіксувати перші пам’ятні кадри шкільного життя, які потім прикрасять сімейний альбом і які будуть розглядати наступні покоління. 
   Пропонуємо вам підбірку смішних фотографій з першої шкільної лінійки, які точно розвеселять вас! Подивіться на цих милих діточок! Як їм цікаво і весело…  У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

Пропонуємо вам невеличкий фото-колаж учнів різних поколінь.Немає коментарів:

Дописати коментар