четвер, 9 липня 2020 р.

Відкритий міський конкурс етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання»Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує проведення Відкритого міського конкурсу етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання».

Конкурс проводиться у номінації: дизайн одягу. Головне завдання Конкурсу – виконати парний ескіз сучасного одягу (чоловічий та жіночий), використовуючи фольклорні мотиви народів світу.

У Конкурсі беруть участь учні трьох вікових категорій:

І – молодша – 9 - 11 років (включно)
ІІ – середня – 12 - 14 років (включно)
ІІІ – старша - 15 - 18 років (включно)
Конкурсні роботи учасників виконується у різних техніках та за допомогою різноманітних матеріалів за вибором виконавця. Формат роботи: А-2. Конкурсні роботи на розгляд журі подавати не оформленими. Зі зворотної сторони роботи необхідно розмістити паспорт конкурсної роботи, в якому обов’язково чітко вказувати друкованими літерами необхідну інформацію:

Прізвище, ім’я, по батькові учасника (повністю).
Дата народження учасника.
Назва та дата виконання роботи.
Контактні дані (моб. телефон, електронна адреса).
До конкурсної роботи учасника необхідно додати копію свідоцтва про народження учасника. Конкурсні роботи переможців не повертаються і можуть експонуватися на виставках, а також бути використаними у друкованій продукції без погодження з автором.

Роботи подавати до відділу культурно-мистецької роботи Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради за адресою: майдан Незалежності, 5, каб. 21 до 10 серпня 2020 року.

Переможців конкурсу визначає журі, яке затверджується наказом директора Департаменту культури, молоді та спорту.

Церемонія нагородження та виставка робіт переможців Конкурсу проходить до Дня Незалежності України.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

Немає коментарів:

Дописати коментар